• Konkursy przedmiotowe

1. Wszelkie informacje (regulaminy, programy merytoryczne, terminarze) znajdują się w sekretariacie w segregatorze Kuratoryjne konkursy przedmiotowe 2021/22. Organizatorem konkursów jest MSCDN, materiały są również dostępne na stronie MSCDN –  www.konkursy.mscdn.edu.pl

1. W roku szkolnym 2020/2021 Mazowiecki Kurator Oświaty organizuje dla uczniów SP następujące konkursy
          • konkurs polonistyczny
          • konkurs matematyczny
          • konkurs biologiczny
          • konkurs chemiczny
          • konkurs fizyczny
          • konkurs geograficzny
          • konkurs historyczny
          • konkurs języka angielskiego
          • konkurs języka francuskiego
          • konkurs języka niemieckiego
          • konkurs wiedzy o społeczeństwie
          • konkurs języka hiszpańskiego
          • konkurs języka rosyjskiego
          1. Przystąpienie ucznia do konkursu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursów Przedmiotowych przez ucznia, jego rodziców oraz  przez szkołę.

1. Koordynatorami organizacji przebiegu etapów szkolnych jest  dyr. Agnieszka Nowińska-Samsel i p. Marcin Waracki.
          1. Uczniowie klas 4-8 SP mogą zgłosić chęć uczestnictwa nauczycielowi przedmiotu lub koordynatorowi
            do 24 września 2021 r.
          1. Proponujemy, by spotkania nauczycieli przedmiotów wspomagające merytorycznie udział uczniów
            w konkursach odbywały się w indywidualnie umówionych z uczniami terminach lub w ramach zajęć dodatkowych (wyrównawczych, fakultetów-decyzję w tej sprawie podejmuje Nauczyciel). Intencja jest taka, by każdy uczeń przystępujący do konkursu był przygotowany i prowadzony przez naszego Nauczyciela.
          1. Aby uczeń mógł przystąpić do konkursu musi posiadać zgodę rodziców – załącznik nr 2 do regulaminu. Pozwolenie uczeń składa do koordynatora lub nauczyciela przedmiotu do 18 października 2021 r.

1. Wychowawcy są zobowiązani jak najszybciej zapoznać uczniów z zasadami przystąpienia do konkursu
            oraz z uprawnieniami laureatów i finalistów.
          1. Udział uczniów jest dobrowolny. Do I etapu ma prawo przystąpić każdy uczeń.
          1. Konkursy skierowane są do uczniów klas 4-8 SP – ich celem jest wspieranie uczniów szczególnie uzdolnionych. Uczeń przystępujący do konkursu powinien znać cały zakres materiału ujęty w podstawie programowej odpowiednio dla SP.

1. Etapy szkolne rozpoczynają się 19 października 2021 r.

Dyrektorka Szkoły