• SKT nr 26 STO

Organem prowadzącym szkołę jest Samodzielne Koło Terenowe nr 26 STO. Zarząd SKT nr 26 STO stanowi 7 osób, które są wybierane spośród grona członków SKT 26 STO na trzyletnią kadencję. Członkiem koła może być każda pełnoletnia osoba związana ze szkołą (rodzice, nauczyciele, pracownicy, osoby współpracujące ze szkołą).

Władze Zarządu:

p. Marzenna Zapalska – prezes

p. Juliusz Banaszek – wiceprezes

p. Mirosław Matusik – skarbnik

p. Małgorzata Kędzierska – sekretarz

p. Rafał Godoń

p. Małgorzata Sikorska

p. Paweł Szabelewski

Numer KRS: 0000060329

NIP: 525-15-55-790

Strona STO

Statut STO

Zostań Darczyńcą „16”

Wpłać 1% swojego podatku na rzecz Samodzielnego Koła Terenowego nr 26 STO

które prowadzi Społeczną Szkołę Podstawową nr 16 STO

Jak co roku zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie naszej szkoły 1%.

Całość kwoty jest przeznaczana na poprawę warunków nauki i pracy uczniów i nauczycieli 16.

Środki zebrane w ostatnich latach pozwoliły m.in. na generalną modernizację pracowni przyrodniczej, zakup pomocy dydaktycznych, mebli – w tym nowoczesnych, komfortowych krzeseł dla dzieci – oraz sfinansowanie udziału uczniów w egzaminach zewnętrznych MOVERS i PET.

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli nasze starania o tworzenie nowoczesnej, dobrze wyposażonej szkoły.

Samodzielne Koło Terenowe nr 26 STO ma status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Oznacza to, że zgodnie z Ustawą z dn. 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, podatnik może przeznaczyć 1% swojego podatku z rozliczenia rocznego na potrzeby szkoły.

Jak to zrobić?

W każdym formularzu znajduje się część zawierająca „wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)”. W zeznaniu podatkowym należy podać numer wpisu do KRS wybranej OPP oraz wysokość kwoty na jej rzecz.

Nie trzeba przytaczać pełnej nazwy organizacji, w rubrykach należy wpisać:

Numer KRS – 0000060329

Wnioskowana kwota – 1%

NIP 525-15-55-790

Od maja lokalne urzędy skarbowe będą przekazywać wnioskowane kwoty na rzecz Koła.

Wspierajmy szkołę i dobrą edukację!

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice z „16”

• al. Solidarności 113 c 00-140 Warszawa
      • Wszystkie grafiki wykorzystane na stronie są autorstwa naszych uczniów, powstały w trakcie warsztatów plastycznych.