• Luty 2020

          3 lutego              Szkolenie EduSense (nt kodowania) od godz. 15.00, udział: B. Górka -Szczepanek, A. Komorowska -Zaremba, S. Mroczek -Poniatowska

          4 lutego              III etap konkursu z języka polskiego, godz. 11.00 przy ul. Kawęczyńskiej 36,
                                        udział:  Matylda i Barbara z kl. 8

          5 lutego              Zebrania w klasach 1-8 – podsumowanie I semestru, odp. wychowawcy

          5 lutego              Warsztaty „Żonkile: Opowieść o powstaniu” w Muzeum Historii Żydów Polskich dla kl. 8
                                        w godz. 9:50 - 12:40 – odp.        

          5 lutego              III etap z konkursu chemicznego, godz. 11:00, MSCDN przy ul. Świętojerska 9, udział: Matylda z kl. 8 i Ignacy z kl. 7

          5 lutego              Spotkanie Redakcji Filozofika  – odp. D. Depta-Marel, udział dzieci z kl. 1-6

          6 lutego              III etap konkursu z języka angielskiego, godz. 11:00 przy ul. Kawęczyńskiej 36, udział:  Matylda i Stanisław z kl. 8

          6 lutego              Bal karnawałowy kl. 1-4 w godz. 10.00-11:30 – odp. świetlica i wychowawcy

          10-23 lutego      FERIE ZIMOWE

          25 lutego            Próbny egzamin WSIP dla kl. 8 – język polski

          25 lutego            III etap konkursu z matematyki, godz. 11.00 przy ul. Kawęczyńskiej 36, udział: Ignacy z kl. 7

          26 lutego            Rada Nauczycieli – podsumowanie I semestru

          26 lutego            Próbny egzamin WSIP dla kl. 8 - matematyka

          27 lutego            Próbny egzamin WSIP dla kl. 8 – język angielski

          27 lutego            Warsztaty „Spotkania z kulturą Żydowską”  w Muzeum Historii Żydów Polskich dla kl. 5 a
                                        w godz. 9:50 - 12:40 – odp.        

          28 lutego            Warsztaty „Śladami batalionów Zośka i Parasol”  w Muzeum Historii Żydów Polskich dla kl. 7
                                        w godz. 8:40-11:15 – odp.

          28 lutego            Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia kl. 1-8 – odp. B. Górka-Szczepanek

          28-29 lutego      Szkolenie ODN STO w Krakowie – udział: E. Kietlińska - Zaleska, E. Grabowska – Borowa, A. Baran

          29 lutego            Rekrutacja do klasy 1 – spotkania z kandydatami i rodzicami

      • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 STO w Warszawie
      • sekretariat@szkola16sto.pl
      • (22) 625-15-12
      • al. Solidarności 113 c 00-140 Warszawa Poland